Jaki hotel na wyjazd służbowy do Warszawy?

Pozostałe

Hotel Portos zlokalizowany jest przy ul. Mangalia 2A, to jest w urokliwym miejscu Warszawy. To miejsce, do którego chce się wracać. Łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta sprawia, że chętnie korzystają z niego turyści. Jeżeli zależy ci na wysokim standardzie hotelu, doskonałej obsłudze oraz komfortowym wyposażeniu, koniecznie odwiedź Hotel Best Western Portos.

Inne udogodnienia hotelu

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że hotel Best Western Portos – https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-hotel-portos-warsaw-81016 jest hotelem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Hotel wyposażony jest w windę, która rozwiązuje wiele problemów komunikacyjnych. Goście mogą korzystać z szerokiego zaplecza hotelowego, w tym z profesjonalnej pralni chemicznej, czy maszyny do czyszczenia butów. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja oraz bar. Osoby niepełnosprawne mogą też skorzystać z płatnego, dostosowanego do ich potrzeb parkingu.

Pokoje dostosowane do niepełnosprawnych

By pobyt w hotelu był niezapomniany również dla osób niepełnosprawnych, zastosowano w nim innowacyjne rozwiązani i udogodnienia. Oprócz tego, że same pokoje są dostosowane do poruszania się w nich osób niepełnosprawnych, to nawet łazienka została tak zaprojektowana, by żadne czynności w niej nie sprawiały problemów. W łazience znajduje się siedzisko do wanny, szyny, udogodnienia dla wózka inwalidzkiego. Niepełnosprawni goście mogą także korzystać ze wzmacniacza telewizyjnego oraz telewizji z napisami.

Standardowe wyposażenie pokoi

W pokoju goście znajdą telewizję kablową lub satelitarną, CNN® lub inne 24-godzinne kanały informacyjne. Dostępny jest także budzik, radio stereofoniczne AM / FM. Osoby, które nie mogą rozpocząć dnia bez kawy, na pewno ucieszą się z zestawu do parzenia kawy i herbaty. Z dodatkowego wyposażenia warto również wspomnieć o suszarce do włosów, żelazku i deski do prasowania (dostępne na życzenie). Wszyscy, którzy podróżują w celach biznesowych, w swoim pokoju zastaną wygodne biurko (miejsce do pracy), a również dostęp do szybkiego internetu. Na terenie obiektu zlokalizowana jest restauracja oraz bar, istnieje też możliwość zamówienia cateringu. Pary podróżujące z dziećmi mogą zgłosić także konieczność wstawienia do ich pokoju łóżeczka dla dziecka. Obsługa hotelowa udziela informacji w języku polskim, angielskim i rosyjskim i działa przez całą dobę. Goście mogą skorzystać również z parkingu (parkin dostosowany jest też do osób niepełnosprawnych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *