Jaka powinna być proteza piersi?

Fashion

Amputacja piersi nie jest równoznaczna z utratą kobiecości. Istnieje wiele skutecznych sposobów na to, aby przywrócić pewność siebie. Nowoczesne protezy piersi występują w wielu rozmiarach, a także kształtach. Znajdziemy zarówno modele symetryczne, jak i asymetryczne. Możemy swobodnie wybrać idealny kształt, czy też rozmiar. Plusem jest również fakt, że dobrej jakości produkt wcale nie musi kosztować majątku.

Niska waga

Internetowy sklep dla amazonek to najlepsza propozycja dla pań, które pragną zakupić protezę piersi zaufanej marki, jednak nie posiadają zbyt dużego budżetu. Ceny w e-sklepach są zwykle o wiele korzystniejsze. Proteza piersi nie może być zbyt ciężka, gdyż będzie wywoływać dyskomfort. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych rozmiarów, ale nie tylko. Warto pamiętać, że proteza często noszona jest nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy. Z tego względu nie może być ona zbyt twarda. Najlepiej postawić jest na produkt wykonany z nieco elastycznego, a jednocześnie trwałego tworzywa.

Wysoka przepuszczalność powietrza

Protezy piersi nie powinny powodować nadmiernej potliwości, czy też odparzeń. Właśnie dlatego materiał, z których są one wykonane musi gwarantować optymalny przepływ powietrza. Tylko wtedy unikniemy nieprzyjemnych dolegliwości. Oczywiście właściwie dobrana proteza to nie wszystko. Ogromną rolę odgrywa również bielizna dla amazonek, która utrzymuje biust w pożądanym położeniu. Biustonosz nie może ograniczać ruchów, jednak nie może być zbyt luźny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *