Brodziki prostokątne wiele mają twarzy…

Dom

Brodziki prostokątne to jedne z najbardziej popularnych, które można dostać w kilku wariantach rozmiarowych, to jest na przykład: 70/80/90 centymetrów na 100/120 centymetrów. Świetnie sprawdzają się one w łazienkach, gdzie jest tylko i wyłącznie kabina prysznicowa.

Wiele brodzików, jeden prostokąt

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych brodzików prysznicowych prostokątnych. Są one dostępne pod tym linkiem: https://tanialazienka.com/brodziki-prostokatne.html.

Posiadamy w naszym asortymencie brodziki prostokątne w wielu wariantach, które sprawią, że nawet szybki prysznic w kabinie będzie czystą przyjemnością. Co więcej, mogą stać się pewnego rodzaju ozdobą każdej łazienki. Brodziki prostokątne są oferowane w różnorodnych wielkościach, a co ciekawe – mogą je Państwo skompletować również z innymi akcesoriami dostępnymi w naszym sklepie.

Warto nadmienić, że odpowiedni wybór brodzika prostokątnego może stanowić świetny element każdej łazienki, bądź też jej uzupełnienie. Wśród różnorodnych modeli mogą Państwo znaleźć brodziki o wysokiej jakości i tylko i wyłącznie produkowane przez znanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się również z brodzikiem kamiennym dostępnym w kolorze czarnym, który będzie odpowiedni dla pomieszczeń minimalistycznych.

Jakość od 2008 roku

Nasza firma stawia przede wszystkim na nowoczesność oraz wysoką jakość. Posiadamy w naszym asortymencie brodziki wykonane z pomocą zaawansowanej technologii. Co więcej, są dostępne także brodziki z niską ramą, która będzie idealnym udogodnieniem dla zarówno osób niepełnosprawnych, jak też i osób w podeszłym wieku.

Brodziki prostokątne posiadają niewielką ramę, która wystaje ponad podłogę jedynie parę centymetrów, co oznacza, iż można pod kabinę prysznicową wjechać nawet wózkiem inwalidzkim.

Brodziki prostokątne są oferowane również w wielu rozmiarach, które można dopasować do swojej łazienki i jej wielkości. Niektóre z nich są małe, a inne – świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach dużych jako idealne ich uzupełnienie. Zapraszamy również do zapoznania się z brodzikami typu ultra slim, które można wkomponować w wystrój łazienkowy w taki sposób, że stają się niemal niezauważalne. Brodziki czarne można skomponować z ciemnymi płytkami, a brodziki białe natomiast – z płytami jasnymi (białymi lub kremowymi). To umożliwi zaaranżować łazienkę w stylu minimalistycznym i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *