Best Western Hotel Prima Wrocław

Pozostałe

Lokalizacja

Wrocław swój rozkwit w zainteresowaniu turystycznym budzi bogatą historią i klimatycznym urokiem starych kamieniczek, oraz zabytków, a jednocześnie nowoczesnymi rozwiązaniami, pełnymi modernistycznych nowinek, które czekają na przyjezdnych z całego świata. To także ważne miejsce na mapie Polski, kumulujące przedstawicieli świata biznesowego, którzy trafiają tam w celach ekonomicznych. W samym centrum urokliwej aglomeracji mieści się Best Western Hotel Prima Wrocław, który usytuowany jest 100 metrów od Rynku Starego Miasta, oraz w pobliżu ważnych punktów komunikacyjnych, umożliwiających szybki i komfortowy transport w pożądane miejsca. Architektura obiektu Best Western Hotel Prima Wrocław to zespół czterech, zabytkowych kamienic, zmodernizowanych w przestrzenny, czterogwiazdkowy hotel, przyjmujący gości z najwyższym zaangażowaniem i jakością obsługi.

Pokoje i infrastruktura

Kameralne, ale komfortowe pokoje zapewniają gościom intymny wypoczynek, a wyposażone są we własne łazienki z prysznicem, telewizor, bezpłatny internet, suszarkę do włosów i akcesoria pielęgnacyjne. Dla najbardziej wymagających klientów, udostępniony jest także przestronny apartament, spełniający najwyższe standardy zakwaterowania. Aby zadowolić smaki podniebienia hotelowych gości, obiekt posiada elegancką restaurację Sir William, gdzie każdego ranka serwowane są ciepłe śniadania, a w trakcie dnia polecane dania z kuchni polskiej i międzynarodowej. Wieczorny relaks można sobie natomiast zapewnić dzięki Piano Barze, gdzie barman poleca egzotyczne drinki. Aby w pełni umożliwić gościom chwile odpoczynku, infrastruktura hotelu zapewnia w pełni wyposażoną salę fitness, oraz kojące ciepło saun.

 Sale konferencyjne

Będąc świadomym warunków miasta, które sprzyjają spotkaniom biznesowym, hotel przyjmuje gości branżowych, oferując przestronne i komfortowe sale konferencyjne, oraz pomagając w organizacji szkoleń czy zjazdów. Możliwa jest także adaptacja sal pod bankiety, gdzie goście, obsłużeni przez profesjonalną kadrę mogą ucztować i biesiadować we własnym gronie. Sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt audiowizualny, oddany do użytku spotkania. Planowanie podróży do Wrocławia zachęca do zatrzymania się w Best Western Hotel Prima Wrocław, aby spędzić efektywny czas zawodowy, połączony z przyjemnościami, jakie oferuje Wrocław i goszczący w nim hotel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *